Біатлон: Геррман виграла спринт у Гохфільцені, краща з українок – 35-та

Текст: ,  8 грудня 2022, 16:46
0
776
Меркушина стала 35-ю у Гохфільцені

Збірна України невдало почала другий етап Кубка світу з біатлону, який стартував в Австрії.

Німка Деніз Геррманн-Вік виграла першу гонку другого етапу Кубка світу з біатлону, який стартував в Австрії. Представниці збірної Німеччини не було рівних у жіночому спринті. Другий час показала чешка Маркета Давідова, представниця Франції Жулья Сімон – третя.

А от українки результатами знову не потішили. Кращою у "синьо-жовтій" команді стала Анастасія Меркушина, яка з ідеальною стрільбою посіла лише 35-те місце. Інші українки не забігли навіть у топ-50.

Також відзначимо дебют у національній команді 17-річної Олександри Меркушиної, яка з одним промахом посіла 72-ге місце на першому для себе етапі Кубка світу.