Біатлон: Лаукканен перемогла у гонці переслідування, Джима - одинадцята

0
264
Марі Лаукканен

Фінка Марі Лаукканен виграла другу гонку поспіль на Кубку світу з біатлону.

У норвезькому Голменколлені завершилася жіноча гонка переслідування у рамках заключного етапу Кубку світу.

Фінська біатлоністка Марі Лаукканен після успішного виступу у жіночому спринті стартувала першою в гонці переслідування. Допустивши всього одну помилку на вогневому рубежі, фінка продемонструвала відмінну швидкість на лижні і зуміла утримати лідерську позицію.

Друге місце посіла Габріела Клара Закопалова, яка за ідеальної стрільби відстала від Лаукканен на 26.5 секунди. Бронзу з чотирма промахами завоювала француженка Жюстін Бреза.

Найкращий результат серед українських спортсменок показала Юлія Джима, яка прийшла до фінішу одинадцятою. Також Україну у цій гонці представили Анастасія Меркушина та Ольга Абрамова.