Сестри Городні серед аутсайдерів на дебютному етапі Кубка світу з біатлону

Текст: ,  11 березня 2022, 17:12
0
813
Сімон – переможниця жіночого спринту в Естонії

В естонському Отепяе відбулися чергові гонки сезону-2021/22 у стріляючих лижників.

Француженка Жулья Сімон виграла жіночу спринтерську гонку на дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в естонському Отепяе.

Навіть допустивши один промах, вона змогла на 11 секунд випередити найближчу конкурентку, якою стала Ванесса Фойгт із Німеччини. Третє місце дісталося норвежці Кароліне-Оффіґстад ​​Кноттен.

Зазначимо, що на дистанцію вийшли також дві українки – сестри Олена і Юлія Городні, для яких ця гонка стала дебютною на Кубку світу. Зазначимо, що Юлії зараз 20 повних років, а Олені – 17 років.

Молоді українки результатами не порадували, показавши 82-ге і 85-те місця з 85 спортсменок, що фінішували.