У Контіолахті стартував Кубок світу з біатлону сезону-2022/23

0
1023
Понсилуома переміг у першій гонці нового сезону

Українські спортсмени не порадували результатами у перших перегонах у Фінляндії.

У фінському Контіолахті стартував біатлонний Кубок світу. Першою дистанцією сезону-2022/23 стали індивідуальні перегони у чоловіків.

Збірну України представляли чотири спортсмени із п'яти заявлених, оскільки Артем Прима, заявлений під номером 100, не вийшов на старт. А біатлоністи, які фінішували, на жаль, результатом не порадували. Найкращим у складі української команди став Антон Дудченко, який із трьома штрафними хвилинами замкнув топ-30.

А найкращий результат сьогодні показав швед Мартін Понсіулома, якому не підкорилася лише одна мета. Разом із ним на п'єдестал пошани сенсаційно піднялися швейцарець Ніклас Хартвег та німець Давид Цобель, які показали снайперську стрільбу.