Біатлон: Четверо українців в очковій зоні у Рупольдингу, переміг знову Бо

Текст: ,  11 січня 2023, 17:51
0
1127
Бо виграв чергову гонку у сезоні

У німецькому Рупольдингу індивідуальним перегоном у чоловіків стартував п'ятий етап Кубка світу.

З добрим для себе результатом завершила першу гонку на п'ятому етапі Кубка світу чоловіча збірна України з біатлону. У німецькому Рупольдингу, за результатами індивідуальних перегонів, одразу четверо наших спортсменів змогли завоювати очки.

На 20-кілометрову дистанцію Україну представляли Богдан Цимбал, Артем Тищенко, Тарас Лесюк, Руслан Ткаленко та Денис Насико.

Єдиним, хто не зміг заїхати в очкову зону, став Руслан Ткаленко, який фінішував 46-м.

Всі решта наших біатлоністів завдяки гарній стрільбі змогли показати місця у третьому та четвертому десятку.

А перемогу знову здобув норвежець Йоганнес Тінгнес Бо, який випередив свого співвітчизника Ветле-Сьястад Крістіансена на неповні 10 секунд. Бронзову медаль етапу заробив ветеран зі Словенії Яків Фак, який відстав від лідера на півхвилини.

Кубок світу. Індивідуальні перегони. Рупольдинг

1. Йоганнес Тінгнес Бо (Норвегія) – 48:48,4 (1+0+0+1)

2. Ветле-Сьястад Крістіансен (Норвегія) +9,9 (0+0+0+1)

3. Яків Фак (Словенія) +29,3 (0+0+0+0)

...

26 Денис Насико (Україна) +3:32,1 (0+1+0+0)

28. Артем Тищенко (Україна) +3:45,1 (0+1+0+0)

29. Тарас Лесюк (Україна) + 3:51,5 (0+0+0+1)

34. Богдан Цимбал (Україна) +4:08,8 (0+0+0+2)

46. Руслан Ткаленко (Україна) +5:11,2 (0+2+0+1)

Нагадаємо, що завтра, 12 січня, відбудуться індивідуальні перегони серед жінок. Початок змагань о 15:10 за київським часом.