Біатлон: Тищенко показав 12-й час в індивідуальній гонці на ЧС, перший – Бйо

Текст: ,  14 лютого 2023, 17:32
0
846
Йоганнесу Тінгнесу Бйо знову не було рівних на біатлонній трасі

На чемпіонаті світу у німецькому Обергофі стали відомі володарі нагород ще в одній дисципліні.

Ніхто не в силах зупинити в сезоні-2022/23 Йоганнеса Тінгнеса Бйо. Норвезький біатлоніст продовжує впевнено вигравати етап за етапом. Цього разу йому не було рівних в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу у німецькому Обергофі. Бйо фінішував першим з великим відривом, навіть не дивлячись на два промахи на дистанції.

Що стосується українців, то тут кращий результат показав Артем Тищенко, який тільки перед самим стартом замінив хворого Артема Приму. 29-річний біатлоніст посів 12-те місце, показавши кращий у кар'єрі результат на чемпіонатах світу.