Новосад здобула другу медаль на чемпіонаті світу з лижної акробатики

Текст: ,  23 лютого 2023, 15:19
0
991
Новосад провела хороший чемпіонат світу

Українська спортсменка стала бронзовою призеркою світової першості в одиночних змаганнях.

У четвер, 23 лютого, було розіграно медалі у жіночій лижній акробатиці на чемпіонаті світу-2023 з фристайлу та сноуборду, що цими днями триває у грузинському Бакуріані.

У фінал змагань за підсумками кваліфікації вийшли дві українки Анастасія Новосад і Ольга Полюк, але до суперфіналу, потрапивши у топ-6 із другим результатом, відібралась тільки перша.

Вирішальний стрибок Новосад виконала на 82,84 бала, що дало їй змогу стати бронзовою призеркою світової першості.

Українську спортсменку обійшли представниця Китаю Фанью Кон, яка стала переможницею, і австралійка Даніель Скотт.

Українка Полюк посіла дев'яте місце з результатом 66,15 бала.

Чемпіонат світу. Лижна акробатика

Жінки. Фінал

1. Фанью Кон (Китай) – 85,30
  2. Даніель Скотт (Австралія) – 83,84
  3. Анастасія Новосад (Україна) – 82,84

Таким чином, Новосад вийшла на перше місце за нагородами на чемпіонатах світу з фристайлу в історії України.

Крім бронзи в індивідуальних змаганнях, раніше Анастасія виборола на цьому ж чемпіонаті командну бронзу разом з Олександром Окіпнюком і Дмитром Котовським.

До цього у складі збірної України медалі здобували тільки Олександр Абраменко, який у 2019 році був срібним призером, та Ольга Волкова – у неї була бронза у 2011 році.