Біатлон: Йоганнес Бо переміг у спринті в Гольменколлені

Текст: ,  16 березня 2023, 17:55
0
643
Бо знову довів, що зараз він номер 1 у чоловічому біатлоні

Норвезькому біатлоністу не було рівних у першій гонці домашнього етапу Кубка світу-2022/23.

Йоганнес Бо отримав чергову перемогу на етапі Кубка світу 2022/23. Цього разу рівних норвежцю не було у спринтерських перегонах у Гольменколлені.

У себе на батьківщині, перебуваючи вже в ранзі володаря Великого кришталевого глобуса, Бо переміг, навіть промахнувшись один раз на вогневому рубежі.

Швед Мартін Понсилуома і німець Бенедикт Долль, які фінішували відповідно на другому і третьому місці, програли переможцю біліше 20 секунд, навіть відстрілявшись без промахів.

Щодо збірної України, то наші "лижники, що стріляють", знову провалилися. Не втішивши ні точною стрільбою, ні швидкістю, вони всі фінішували за межами топ-40.