Біатлон: Три українки фінішували у топ-20 індивідуальної гонки в Антхольці

Текст: ,  19 січня 2024, 16:50
0
690
Анастасія Меркушина

Швейцарська біатлоністка несподівано виграла коротку індивідуальну гонку серед жінок на етапі Кубка світу.

В італійському Антхольці, де триває шостий етап Кубка світу з біатлону, у п'ятницю пройшла коротка індивідуальна гонка серед жінок. Зазначимо, що з п'яти представниць України, які сьогодні вийшли на старт, чотири потрапили у залікову зону, при цьому три фінішували у топ-20.

Піднятися вище нашим спортсменкам завадили промахи на вогневих рубежах. Кожна українка принаймні раз промахнулась. А перемогу несподівано здобула швейцарка Лєна Геккі-Гросс, яка вибила усі два мішеней. У топ-3 також увійшли француженки Жюлія Сімон і Лю Жанмонно, які відстали на 20,2 і 31,4 секунд від переможниці відповідно.