0
297
Ярослав Лавренюк

Результат Ярослава Лавренюка став історичним для нашої збірної на зимових Іграх.

Україна здобула другу медаль на IV зимових юнацьких Олімпійських іграх-2024, які проходять у південнокорейському Канвоні.

Цього разу нагорода виявилась срібною. Її у змаганні скелетоністів виборов 16-річний український спортсмен Ярослав Лавренюк.

Зазначимо, що наш атлет за підсумками першого заїзду показав третій час - 52.89 секунди, відставши всього на 0.04 секунди від південнокорейця Йонсу Шина, який йшов тоді другим. Проте вже у фінальному заїзді Лавренюк покращив свій результат на 0.11 секунди та з показником 52.78 секунди випередив господаря змагань, поступившись лише латвійцю Емілсу Індріксону.

Ще один українець Владислав Клименко посів у змаганнях зі скелетону 20-е місце.

Лавренюк і його срібна медаль / Фото: НОК Украины

Зазначимо, що результат скелетоніста Лавренюка став історичним - уперше Україна змогла здобути більше однієї медалі на зимових юнацьких Іграх. Три попередні Олімпіади українці завершували лише з однією нагородою в активі.

Раніше, українська біатлоністка стала бронзовою призеркою юнацької Олімпіади-2024.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp