На чемпіонаті світу з футболу 2014 відбувся перший хет-трик

Sport bigmir,  16 червня 2014, 21:10
0
538
Томас Мюллер тричі розписався у воротах Португалії

У понеділок, 16 червня, гравець збірної Німеччини Томас Мюллер перший забив три голи на чемпіонаті світу в Бразилії.

У матчі проти Португалії гравець німецької команди спочатку реалізував пенальті, в кінцівці першого тайму скористався помилкою захисника Португалії Бруну Алвеша і довів рахунок до розгромного.

А в другому таймі Мюллер скористався осічкою воротаря Португалії і забив свій третій гол, встановивши остаточний рахунок 4:0.

Зазначимо, що з п'ятьма голами Томас Мюллер став найкращим бомбардиром минулого чемпіонату світу і був визнаний найкращим молодим гравцем турніру.

Нагадаємо, в одній групі з Німеччиною та Португалією також виступають США і Гана.