Колумбійський воротар переписав історію чемпіонатів світу

0
738
Історичний вихід на заміну Мондрагона

Фарід Мондрагон став найстаршим учасником чемпіонатів світу з футболу.

43-річний колумбійський воротар Фарід Мондрагон став найстаршим гравцем за всю історію чемпіонатів світу.

Головний тренер Колумбії Хосе Нестор Пекерман випустив голкіпера Депортіво Калі на 84-ій хвилині матчу проти Японії (4:1) на місце Давида Віспини.

Таким чином, Мондрагон перекрив рекорд камерунця Роже Міла, який у 42 роки не тільки грав на чемпіонаті світу-1994, а й забивав. Тепер рекорд становить 43 роки і 3 дні - саме стільки в день матчу було Мандрагону.

"Я дуже задоволений тим рекордом, що мені вдалося побити. Це досягнення як для нашої країни, так і для всього світу. Я пишаюся тим, що представляв колумбійців у світовій статистиці", - заявив після матчу Мандрагон.

"Фарід багато років був дуже важливим гравцем збірної Колумбії, тому я просто не міг не дати йому ці кілька хвилин. Він встановив новий рекорд, чому ми дуже раді. Це був його момент", - сказав наставник збірної Колумбії Хосе Пекерман.

У своїй кар'єрі воротар виступав за Депортіво Калі, Санта-Фе, парагвайський Серро Портеньйо, аргентинські Індепендьєнте і Архентінос Жуніорс, іспанську Сарагосу, турецький Галатасарай, німецький Кельн і ще в кількох менш відомих клубах.
За матеріалами: football.ua