Японській чемпіонці Олімпіади замінять медаль через укус мера

Текст: ,  12 серпня 2021, 14:53
0
2038
Мер Нагої - Кавамура Такасі - вкусив золоту медаль чемпіонки Олімпійських ігор - Гото Міу

Гото Міу виграла золото в складі національної команди країни із софтболу. Голова Нагоя, її рідного міста, вкусив нагороду під час вшанування спортсменки.

Спортсменка жіночої збірної Японії із софтболу - Гото Міу, яка перемогла на Олімпіаді, що проходила в Токіо, отримає нову золоту медаль після того, як її нагороду вкусив мер міста Нагоя. Про це 12 серпня повідомило агентство Kyodo.

Відзначається, що інцидент стався минулого тижня під час заходу на честь 20-річної Гото. Мер її рідного міста - Кавамура Такасі - зняв маску на сцені, надів на себе золоту медаль і вкусив її. Так він позував для фотографів.

Крім того, Кавамура неналежно поводився. Зокрема, він запитав у дівчини, чи можна їй вступати в романтичні стосунки.

У мерію Нагої надійшло більш як сім тисяч скарг на дії голови міста. Його звинуватили в порушенні правил масових заходів у період пандемії та домаганнях.

Кавамура вже попросив його вибачити за цей вчинок і висловив бажання відшкодувати гроші за нову золоту медаль.

Міжнародний олімпійський комітет і Національний олімпійський комітет Японії пообіцяли Міу замінити її медаль із відбитками зубів на іншу. Дівчина отримає нову нагороду найближчим часом.

Нагадаємо, Олімпіада проходила в Токіо з 23 липня по 8 серпня без глядачів.

У загальному медальному заліку Японія зайняла третє місце, її спортсмени здобули 27 золотих, 14 срібних і 17 бронзових медалей, що стало кращим результатом в історії країни.

ТЕГИ: ЯпониякурьезымэркурьезстранностиОлимпиада-2020медальзолотая медальукус