RU
 

Манчестер Юнайтед

Наставник МЮ анонсував трансфер нападаючого

Наставник МЮ анонсував трансфер нападаючого

Головний тренер МЮ Луї ван Гаал заявив про те, що Манчестер до кінця трансферного вікна купить нападаючого.
Капітан Баварії не виключає того, що Мюллер може залишити Баварію

Капітан Баварії не виключає того, що Мюллер може залишити Баварію

Захисник Баварії Філіп Лам прокоментував чутки про можливий перехід нападника Томаса Мюллера до МЮ.
Наставник МЮ: Можливо, ми купимо нападаючого

Наставник МЮ: Можливо, ми купимо нападаючого

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї ван Гал розповів на кого він буде розраховувати в новому сезоні.
МЮ знайшов заміну Де Хеа в Голландії

МЮ знайшов заміну Де Хеа в Голландії

У разі відходу Давіда Де Хеа з Манчестера клуб підпише Яспера Сіллессена.
Швайнштайгер: Манчестер Юнайтед більш великий клуб, ніж Баварія

Швайнштайгер: Манчестер Юнайтед більш великий клуб, ніж Баварія

Новачок Манчестер Юнайтед Бастіан Швайнштайгер заявив, що англійський клуб більш великий, ніж Баварія.
Швайнштайгер: Моя мета в Манчестері - вигравати титули

Швайнштайгер: Моя мета в Манчестері - вигравати титули

Новачок МЮ Бастіан Швайштайгер налаштований амбітно.
Вальдеса виганяють з Манчестер Юнайтед

Вальдеса виганяють з Манчестер Юнайтед

Досвідчений іспанський голкіпер найближчим часом змінить місце роботи
ЗМІ: Ді Марія стане гравцем ПСЖ до кінця тижня

ЗМІ: Ді Марія стане гравцем ПСЖ до кінця тижня

Французький ПСЖ близький до оформлення угоди по Анхеля Ді Марії.
Наставник МЮ попросив Ді Марію не переходити в ПСЖ - ЗМІ

Наставник МЮ попросив Ді Марію не переходити в ПСЖ - ЗМІ

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї ван Гал хоче зберегти аргентинського півзахисника Анхеля Ді Марію в клубі
Манчестер Юнайтед оголосив про підписання контракту з Швайнштайгером

Манчестер Юнайтед оголосив про підписання контракту з Швайнштайгером

Чинний чемпіон світу у складі збірної Німеччини Бастіан Швайнштайгер став гравцем англійського Манчестер Юнайтед
Ван Гаал не підтверджує трансфер ван Персі у Фенербахче

Ван Гаал не підтверджує трансфер ван Персі у Фенербахче

Наставник МЮ Луї ван Гаал не впевнений у тому, що Робін ван Персі скоро стане гравцем Фенербахче.
Президент Фенербахче: Трансфер ван Персі завершено

Президент Фенербахче: Трансфер ван Персі завершено

Нападник МЮ Робін ван Персі за крок від переходу до Фенербахче, повідомив президент Фенербахче Азіз Йилдирим.
Швайнштайгер переходить з Баварії до Манчестер Юнайтед

Швайнштайгер переходить з Баварії до Манчестер Юнайтед

Бастіан Швайнштайгер найближчим часом стане гравцем Червоних дияволів.
Наставник МЮ: Де Хеа не вестиме себе, як Стерлінг в Ліверпулі

Наставник МЮ: Де Хеа не вестиме себе, як Стерлінг в Ліверпулі

Головний тренер Манчестер Юнайтед Луї ван Гал впевнений, що воротар манкуніанців Давид Де Хеа не стане висувати клубу ультиматуми.
Швайнштайгер перейде в Манчестер Юнайтед - Bild

Швайнштайгер перейде в Манчестер Юнайтед - Bild

Півзахисник Баварії Бастіан Швайнштайгер може розпочати новий сезон у новому клубі.
Манчестер Юнайтед запропонував фантастичний контракт лідеру Баварії

Манчестер Юнайтед запропонував фантастичний контракт лідеру Баварії

Манчестер Юнайтед не залишає спроб підписати зірку Баварії Бастіана Швайнштайгера.
Севілья може купити форварда Манчестер Юнайтед за 11 мільйонів

Севілья може купити форварда Манчестер Юнайтед за 11 мільйонів

Форвард збірної Мексики та англійського МЮ Хав'єр Ернандес може продовжити кар'єру в Іспанії.
Манчестер Юнайтед панічно шукає провідного бомбардира

Манчестер Юнайтед панічно шукає провідного бомбардира

У манкуніанців окреслюється серйозний дефіцит лідерів атаки.
Фенербахче розпочав переговори щодо трансферу Ван-Персі

Фенербахче розпочав переговори щодо трансферу Ван-Персі

Турецький Фенербахче має намір цього літа посилитись форвардом Манчестер Юнайтед Робіном Ван-Персі.
Манчестер Юнайтед може посилитися голкіпером Реала

Манчестер Юнайтед може посилитися голкіпером Реала

Англійський Манчестер Юнайтед у разі продажу свого голкіпера Давіда Де Хеа може вдатися до послуг Кейлора Наваса

Повернутися на попередню сторінку