RU
 

топ-менеджер

У Києві викрили топ-менеджера одного з банків, який вкрав у клієнтів 4 млн грн

У Києві викрили топ-менеджера одного з банків, який вкрав у клієнтів 4 млн грн

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу проти директора філії одного зі столичних банків, який привласнив $ 160 тис. одного із вкладників.

Повернутися на попередню сторінку