RU
 

Динамо

Довели: Директор Олімпійського потрапив до лікарні

Довели: Директор Олімпійського потрапив до лікарні

Директор НСК Олімпійський Володимир Спільниченко ліг у лікарню після останніх повідомлень у пресі.
Домагой Віда: Буде прикро втратити очки через дії фанатів

Домагой Віда: Буде прикро втратити очки через дії фанатів

Захисник Динамо Домагой Віда прокоментував інцидент на трибунах Олімпійського під час матчу киян з Челсі.
Захисник Динамо: Чемпіонат України схожий на першість Хорватії

Захисник Динамо: Чемпіонат України схожий на першість Хорватії

Захисник Динамо Домагой Віда зазначив, що за останній час рівень чемпіонату України різко знизився.
Домагой Віда не захотів міняти Динамо на Інтер

Домагой Віда не захотів міняти Динамо на Інтер

Хорватський захисник Динамо Домагой Віда розповів про інтерес до себе інших клубів.
Ребров: Особисто я не проти введення плей-офф в чемпіонаті

Ребров: Особисто я не проти введення плей-офф в чемпіонаті

Головний тренер Динамо Сергій Ребров поділився своєю думкою про зміну формату чемпіонату.
Бакалов: Знову страждає наш імідж футбольної держави в Європі

Бакалов: Знову страждає наш імідж футбольної держави в Європі

Український тренер Юрій Бакалов прокоментував пропозицію ввести індивідуальну відповідальність для уболівальників.
Футбольне співтовариство повинне допомагати правоохоронним органам - Вацко

Футбольне співтовариство повинне допомагати правоохоронним органам - Вацко

Футбольний експерт і коментатор поділився думкою про інцидент під час матчу Динамо - Челсі.
Ультрас Динамо: ФФУ створює недовіру між клубами та вболівальниками

Ультрас Динамо: ФФУ створює недовіру між клубами та вболівальниками

Вболівальники Динамо гнівно відреагували на покарання київського клубу КДК ФФУ.
Сабо: Необхідно повертати міліцію на стадіони

Сабо: Необхідно повертати міліцію на стадіони

Колишній наставник Динамо і збірної України Йожеф Сабо прокоментував інцидент, який трапився на НСК Олімпійський.
За чемпіонство боротимуться Динамо і Шахтар – Бессонов

За чемпіонство боротимуться Динамо і Шахтар – Бессонов

Відомий тренер Володимир Бессонов поділився думкою про боротьбу за чемпіонство в українській першості.
Бессонов: Бажаю Динамо вийти в плей-офф, а Шахтарю - до Ліги Європи

Бессонов: Бажаю Динамо вийти в плей-офф, а Шахтарю - до Ліги Європи

Колишній наставник Дніпра Володимир Бессонов поділився думкою про єврокубкові перспективи Динамо та Шахтаря.
Ребров: Динамо не повинне зупинятися на досягнутих успіхах

Ребров: Динамо не повинне зупинятися на досягнутих успіхах

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував успіхи київського клубу минулого сезону.
Драгович може взимку перебратися до Італії

Драгович може взимку перебратися до Італії

Захисник Динамо Александар Драгович може залишити київський клуб.
Вернидуб: Поки ми не можемо відмовитися від оренди футболістів

Вернидуб: Поки ми не можемо відмовитися від оренди футболістів

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб розповів про те, чому луганський клуб не може відмовитися від оренди гравців у Шахтаря і Динамо
Шацьких: У Лондоні у Динамо буде більше шансів забити Челсі

Шацьких: У Лондоні у Динамо буде більше шансів забити Челсі

Колишній нападаючий Динамо Максим Шацьких прокоментував протистояння київського клубу з Челсі в Лізі чемпіонів.
Мілевський вважає, що Реброву потрібно було випускати Гусєва

Мілевський вважає, що Реброву потрібно було випускати Гусєва

Колишній форвард Динамо Артем Мілевський прокоментував матч третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Динамо - Челсі.
Воротар Челсі: Показали гарну гру в складних умовах

Воротар Челсі: Показали гарну гру в складних умовах

Голкіпер Челсі Асмір Бегович поділився думкою про нічиє своєї команди з київським Динамо.
Джон Террі: У матчі з Динамо домоглися непоганого результату

Джон Террі: У матчі з Динамо домоглися непоганого результату

Захисник Челсі Джон Террі поділився думкою про результат матчу з Динамо.
Рибалка: Зрозуміли, що в матчах з Челсі потрібно контролювати м яч

Рибалка: Зрозуміли, що в матчах з Челсі потрібно контролювати м'яч

Півзахисник Динамо Сергій Рибалка прокоментував протистояння киян з лондонським Челсі.
Ярмоленко: Нічия - закономірний результат

Ярмоленко: Нічия - закономірний результат

Форвард Динамо Андрій Ярмоленко поділився думкою про матч киян з лондонським Челсі.

Повернутися на попередню сторінку