Співробітник спецпідрозділу Беркут законно застосував спецзасіб - балончик з аерозолем - під час протистояння співробітників міліції з учасниками акції опозиції у день Незалежності 24 серпня в Києві, заявляють у столичній міліції.
Новости политики - 26 серпня 2011, 19:51