RU
 

Виявлено можливу причину тромбозу після вакцинації AstraZenecа

Текст: ,  2 грудня 2021, 13:51
0
803
Виявлено можливу причину тромбозу після вакцинації AstraZenecа
Фото: pixabay.com
Аденовірус може бути причиною тромбозу після вакцинації AstraZenecа

Для доставки генетичного матеріалу коронавірусу в клітини вакцина використовує аденовірус, а він зв'язується зі специфічним білком.

Вчені з Уельсу та США виявили випадки аутоімунної реакції, які спровокувала вакцина AstraZeneca. Це, за їхніми словами, спричиняє тромбоз судин, пише Guardian.

Зокрема, причиною утворення небезпечних для життя людини згустків є аденовірус, який з'являється як результат аутоімунної реакції.

"Реакцію можна простежити до того, як аденовірус, який використовується вакциною для доставки генетичного матеріалу коронавірусу в клітини, зв'язується зі специфічним білком у крові, відомим як фактор тромбоцитів 4 (PF4)", - стверджують вчені.

Зазначається, що зовнішня поверхня аденовірусу притягує до себе тромбоцитарний білок фактора 4. Даний білок відповідає за згортання крові.

Таким чином, в організмі може утворитися так звана ланцюгова реакція в імунній системі, результатом якої буде утворення тромбів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що діагностувати тромбоз можна за допомогою аналізу крові, а лікувати потрібно препаратами, що розріджують кров, та імуноглобуліном.

Не AstraZeneca. Причини тромбозу при коронавірусі


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: ученыевакцинаисследование
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua
Читати коментарі