Янукович-молодший виграв бронзу у змаганнях з автоорієнтування на джипах

18 травня 2011, 10:47
0
6

Син Президента України Віктор Янукович став бронзовим призером першого етапу Чемпіонату України з автоорієнтування на повнопривідних автомобілях Azimyt Trophi.

Про це пише газета Сегодня. (№ 106 від 18 травня).

За інформацією видання, Янукович-молодший для участі в цих змаганнях підготував автомобіль власної розробки.

"Це абсолютно нова концепція. Що стосується гонок-трофі - це дуже азартний, божевільний вид спорту. Суцільне пригода", - сказав Янукович-молодший.

На трасі, яка проходила по багні, ярах і лісових чагарниках, змагалися 60 екіпажів з різних міст України. Учасники змагань повинні були подолати 60 км бездоріжжя. Гонщики повинні були знайти спеціальні мітки, розставлені на маршруті.

Переможцями першого етапу стали одесити. Зокрема, у категорії TR3 перемогли Роман Горбаченко та Дмитро Самборський, а в категорії Open 33 раніше за інших фінішували Микола Анніков і Юрій Люшенко.

Другий етап чемпіонату відбудеться в Києві на початку липня, а третій проведуть у вересні в Карпатах.

Нагадаємо, 5 липня 2010року стало відомо, що Янукович-молодший виграв джип-ралі.

Пізніше, в грудні 2010 року, міністр освіти, науки, молоді та спорту Дмитро Табачник дав синові Президента, народному депутату Віктору Януковичу-молодшому звання кандидата у майстри спорту і вручив кубок України, як переможцю трофі-рейду.