RU
 

Перший заражений коронавірусом у Житомирі записав відео про своє лікування

Корреспондент.net,  25 березня 2020, 10:54
0
1056
Перший заражений коронавірусом у Житомирі записав відео про своє лікування
Фото: кадр из видео facebook.com/RadioSvoboda.Org
Хворий на коронавірус із Житомира записав відео з лікарні

Пацієнт показав свою палату в лікарні. Душова там із забитою каналізацією, яку він щодня чистить.

 
Заражений коронавірусом місцевий житель Житомира Вадим записав відео про своє лікування в міськлікарні. Відео опубліковано Радіо Свобода в Facebook.
 
Вадиму першому в місті офіційно підтвердили інфікування коронавірусом. Діагноз йому поставили після повернення з Австрії.
 
Пацієнт показав свою палату. Він розповів, що в лікарні немає туалетного паперу і паперових рушників, каналізація забита.
 
Також він показав, як йому приносять їжу, просячи поставити стілець за дверима.
 
 
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Коронавірус
В Україні вперше виявили новий варіант коронавірусу Цикада
В Україні за тиждень різко зросла кількість хворих на COVID-19
Нові штами COVID-19: особливості та кількість хворих в Україні
У Києві різко зросла кількість хворих на коронавірус
В Україні утричі зросла кількість випадків COVID за тиждень
СПЕЦТЕМА: Коронавірус
ТЕГИ: БольницавидеоЖитомир
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку