RU
 

Окупанти вкрали з музею Мелітополя скіфське золото

Текст: ,  11 травня 2022, 07:40
3
4175
Окупанти вкрали з музею Мелітополя скіфське золото
Фото: Запорожская областная прокуратура
Скіфське золото було виявлено археологами у 50-х роках минулого сторіччя

За фактом порушення законів та звичаїв війни Запорізька обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Російські окупанти в тимчасово захопленому Мелітополі викрали історико-культурні цінності краєзнавчого музею, зокрема колекцію скіфського золота. Про це повідомила Запорізька обласна прокуратура.

За даними слідства, у квітні військові РФ та представники окупаційної адміністрації вкрали з Мелітопольського краєзнавчого музею національні цінності України.

"За попередніми даними, серед вкраденого майна була колекція скіфського золота, яка була виявлена ​​археологами у 50-х роках минулого сторіччя", - йдеться у заяві.

При процесуальному керівництві Запорізької обласної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України).

Досудове розслідування здійснюють слідчі запорізького управління СБУ.

Раніше повідомлялося, що російські військові займають квартири мешканців Мелітополя, які виїхали із міста. Також окупанти відбирають в українців автомобілі, які їм сподобалися. Свої дії виправдовують "пошуком партизанів і диверсантів".


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
З початку доби відбулося 200 боєзіткнень
Атаки на Дніпропетровщину: є загиблий і поранений
Німеччина може повернути обов’язковий призов до війська
У Московській області оголосили режим безпілотної небезпеки
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: УкраинавойнаархеологиякражаМелитопольархеологиЗапорожская область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку