RU
 

Українські військові знищили на півдні танки РФ та склади з боєприпасами

Текст: ,  26 червня 2022, 08:30
0
5325
Українські військові знищили на півдні танки РФ та склади з боєприпасами
Фото: Генштаб ВСУ
Окупанти зазнають втрат у боях з підрозділами Сил оборони України

Авіація завдала п'ять ударів по скупченню росіян та їхній техніці, по командних та опорних пунктах підрозділів РФ.

Українські військові на півдні знищили два російські танки, п'ять броньованих машин, два склади боєприпасів та вогневу точку. Про це повідомляє ОК Південь.

Крім того, ліквідовано 24 російські загарбники.
 
Зазначається, що українська авіація завдала п'ять ударів по скупченню росіян та їхній техніці, по командних та опорних пунктах підрозділів РФ.
 
Нагадаємо, бійці сил спецоперацій України показали, як ліквідували ворожу колону на Донеччині.
 
Також повідомлялося, що українські штурмовики та вертольоти завдали ударів по російських військових біля Снігурівки та Олександрівки на кордоні Миколаївської області.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Країни Перської затоки пригрозили Ірану відповіддю за атаки
Зеленський зробив заяву у День СБС
Відключення світла у шести областях і на ЗАЕС
Перейшов на бік Росії: колишній віцеадмірал ВМС України отримав вирок
Дрон РФ поцілив у житловий будинок на Сумщині: загинула жінка
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку