RU
 

Делегація Нацбанку зустрілася із представниками МВФ

Текст: ,  15 грудня 2022, 13:59
0
356
Делегація Нацбанку зустрілася із представниками МВФ
Фото: НБУ
Делегація Національного банку України зустрілася із представниками Міжнародного валютного фонду

Представники Нацбанку подякували Фонду за підтримку України у війні з Росією та значне пожвавлення співпраці останніми місяцями.

 
Делегація Національного банку України у Вашингтоні зустрілася із представниками Міжнародного валютного фонду перед затвердженням Моніторингової програми для України. Про це повідомляє прес-служба НБУ.
 
Представники Нацбанку подякували Фонду за підтримку України у війні з Росією та значне пожвавлення співпраці останніми місяцями - затвердження з початку війни двох інструментів розширеного фінансування загальною сумою 2,7 млрд дол. та відкриття спецрахунку для акумуляції коштів на допомогу нашій державі.
 
"Українська делегація висловила сподівання на затвердження Моніторингової програми із залученням Ради директорів МВФ і запевнила, що Україна, зі свого боку, та Національний банк, зокрема, готові виконати всі взяті на себе зобов'язання за цією програмою. Також наголосили на важливості після завершення виконання Моніторингової програми створення нової програми Фонду, яка передбачатиме фінансування", - йдеться у повідомленні.
 
 
Нагадаємо, у Нацбанку дали прогноз щодо програми МВФ.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Війна Росії з Україною
Сальдо отримав 15 років тюрми за вивезення українського зерна до РФ
Путін зробив багато пропозицій - Зеленський
Росіяни вбили дроном трьох цивільних у Нікополі
Зеленський анонсував Big Drone Deal з Канадою
Удар по лаврі в Києві: названо суму збитків
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
ТЕГИ: МВФНБУвстречасотрудничествоНацбанк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку