RU
 

ДПСУ відбила атаку РФ на Сіверському напрямку

Текст: ,  4 лютого 2023, 12:59
0
2768
ДПСУ відбила атаку РФ на Сіверському напрямку
Фото: Госпогранслужба
Прикордонники відбили атаку РФ на Сіверському напрямку

Вночі противник спробував провести розвідку боєм у бік позицій українських бійців, але відступив.

Окупанти намагалися атакувати на Сіверському напрямку, проте українські прикордонники дали відсіч ворогові. Противник відступив із втратами. Про це у суботу, 4 лютого, повідомляє Держприкордонслужба.

Зазначається, що вчора війська РФ із артилерії та мінометів обстрілювали опорні пункти прикордонників на Сіверському напрямку.

"Після сутінків ворожа розвідка спробувала непомітно подолати український рубіж оборони. Окупантів виявили. Зав'язався бій, після чого розвідники відступили", - йдеться у повідомленні.

Як заявили у ДПСУ, вночі супротивник знову спробував провести розвідку боєм у бік позицій українських бійців, але відступив.

Нагадаємо, за минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки ворога в районах населених пунктів Греківка, Невське, Кремінна та Діброва Луганської області та Верхньокам'яне, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут та Іванівське Донецької області.

Українська авіація завдала вісім ударів по окупантах.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Війна Росії з Україною
СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн
У Запоріжжі дрон РФ влучив в електровоз Укрзалізниці
МАГАТЕ відправить інспекторів на об'єкт у Чорнобилі після атаки РФ
ССО пошкодили міст в районі Чонгару - соцмережі
Президент відреагував на удар по ядерному об’єкту
СПЕЦТЕМА: Війна Росії з Україною
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку