RU
 

У Чорнобилі знайшли радіоактивну вантажівку

Корреспондент.net,  14 липня 2019, 16:59
0
1619
У Чорнобилі знайшли радіоактивну вантажівку
Фото: Станіслав Гуменюк
У зоні ЧАЕС знайшли небезпечний об'єкт

Точний рівень радіації, зафіксований дозиметром поряд із вантажівкою, адміністрація заповідника не називає.

 
На території Чорнобильської зони відчуження знайшли стару вантажівку, що випромінює високий рівень радіації. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник 14 липня.
 
Передбачається, що транспортний засіб знаходився там із часів аварії на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році. Точний рівень радіації, зафіксований дозиметром поряд із вантажівкою, адміністрація заповідника не називає.
 
Раніше Корреспондент.net навів розповіді ліквідаторів, які порівняли серіал із реальними подіями. Детально в матеріалі Чорнобиль завершився: правда і вигадка у серіалі.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Чернобыль
Названо терміни відновлення пошкодженого РФ сховища ядерного палива
Европа допоможе відновити саркофаг на ЧАЕС та Лавру
Удар по ЧАЕС: Китай відреагували на атаку РФ
Удар по сховищу ядерного палива ЧАЕС: деталі від СБУ
МАГАТЕ відправить інспекторів на об'єкт у Чорнобилі після атаки РФ
ТЕГИ: ЧернобыльЧАЭСАвария на ЧАЭС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читати коментарі

Повернутися на попередню сторінку