Глава МЗС: Уся Угорщина бачила, що був гол, і лише один угорець цього не побачив

21 червня 2012, 12:56
0
18
Грищенко заявляє про повний консенсус у парламенті Угорщини щодо забитого Україною гола у ворота Англії

Глава МЗС України Костянтин Грищенко заявляє, що в парламенті Угорщини є повний консенсус щодо того, що національна збірна України з футболу все таки забила гол у ворота Англії 19 червня.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

"Уся Угорщина бачила, що був гол і лише один угорець цього не побачив" - в один голос сказали мені сьогодні депутати угорського парламенту", - написав Грищенко, який перебуває з візитом у Будапешті (Угорщина).

За його словами, хоча депутати угорського парламенту представляють абсолютно різні політичні сили, з питання гола у них всіх досягнутий повний консенсус.

Сліпа лють. Суддя Віктор Кашшаї в матчі Україна-Англія

Як повідомлялося, 19 червня збірна України з футболу не змогла пройти до чвертьфіналу чемпіонату Європи-2012 з футболу, програвши 19 червня на стадіоні Донбас-Арена в Донецьку у третьому раунді групового турніру збірній Англії з рахунком 0:1.

У тому матчі на 63 хвилині після удару нападаючого української збірної Марко Девича по воротах Англії захисник вибив м'яч вже з-за лінії воріт, але арбітр матчу, громадянин Угорщини Віктор Кашшаї, не зарахував гол.

Пізніше глава суддівського корпусу UEFA П'єрлуїджі Колліна визнав, що бригада арбітрів допустила помилку, не зарахувавши гол Девича.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі