RU
 
Кот Баюн
Украина,
8 квітня 2013, 16:02
Кот Баюн додав коментар до статті
Forbes: Почему депутаты бегут из фракции Батьківщина
Кролик тушкованый - аппетитно звучит!
16 липня 2013, 16:07
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
во во и я о том - в соседней Польше попроси у гаишника документы, или поснимай на видеорегистратор а потом здесь расскажешь (если сможешь)
16 липня 2013, 15:42
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
человек рассуждает трезво а вы - любитель лозунгов и ярлыков!!!
16 липня 2013, 16:11
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
махать пистолетом не надо - главное правило "достал - применяй, или не доставай без надобности!"
16 липня 2013, 16:09
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
к твоему сведению патронов хватит на всех желающих, а еще на вооружении ментов есть и СВД, и автоматы и много чего другого для успокоения буйных - мало не покажется! НО НЕ ПРИВЕДИ ГОСПОДИ!!!!!
16 липня 2013, 15:46
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
и тебе дадут пососать .... бром. Приходи штурмовать райотдел.
16 липня 2013, 16:05
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
і в дорослих людей не завжди є клепка в голові!
16 липня 2013, 15:47
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
и не просто ведут а прячутся за их спины и толкают перед собой!
16 липня 2013, 16:36
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
цирк это когда ряженные свободовцы шествуют по улицам у вышиванках, штурмуют райотделы, суды и думают что народ глупее их поведется на эту хрень!
16 липня 2013, 16:38
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
"...це кількість людей і наявнясть хоч 10 агресивних серед них..." я так понял что буйных у нас маловато, не хватает для полного счастья?
16 липня 2013, 16:40
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
если мусорня хоть раз пальнёт, то я не дам..." - а что ты тогда сможешь дать если пальнут в тебя, прямо в лобешник твой глупый?
16 липня 2013, 16:13
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
мент нарушивший ЗАКОН - не мент. Это АПРИОРИ!!! не обсуждается, этот бывший мент предатель, враг народа и просто преступник.
16 липня 2013, 16:03
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
законы бывают хорошие и плохие ВЫПОЛНЯТЬ НАДО ВСЕ И ВСЕМ! но плохие законы можно и нужно менять! а ваши комменты - это подстрекательство к нарушению законов!
16 липня 2013, 16:41
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
работа у них такая - порядок в стране охранят! :)))
16 липня 2013, 15:46
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
Стаття 15. Застосування вогнепальної зброї Працівники міліції як крайній захід мають право застосовувати вогнепальну зброю у таких випадках: 1) для захисту громадян від нападу, що загрожує їх життю і здоров'ю, а також звільнення заложників; 2) для відбиття нападу на працівника міліції або членів його сім'ї, якщо їх життю або здоров'ю загрожує небезпека; 3) для відбиття нападу на охоронювані об'єкти, конвої, жилі приміщення громадян, приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення; 4) для затримання особи, яку застали при вчиненні тяжкого злочину і яка намагається втекти; 5) для затримання особи, яка чинить збройний опір, намагається втекти з-під варти, а також озброєної особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, що загрожує життю і здоров'ю працівника міліції; 6) для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю чи здоров'ю громадян або працівника міліції. Забороняється застосовувати і використовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо від цього можуть постраждати сторонні особи. Працівники міліції мають право використовувати зброю для подання сигналу тривоги або виклику допомоги, для знешкодження тварини, яка загрожує життю і здоров'ю громадян або працівника міліції.
16 липня 2013, 15:38
Кот Баюн додав коментар до статті
Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают
"Милиция Киевской области о ситуации в Фастове: Участники шествия возбуждены и нервничают" бром надо дать им чтобы возбуждение прошло
10 червня 2013, 10:50
Кот Баюн додав коментар до статті
В ближайшее время Батьківщину могут покинуть еще несколько депутатов - источник
важчого ніж член
10 червня 2013, 10:12
Кот Баюн додав коментар до статті
В ближайшее время Батьківщину могут покинуть еще несколько депутатов - источник
тут важно не куда А ОТКУДА!!!
10 червня 2013, 10:48
Кот Баюн додав коментар до статті
В ближайшее время Батьківщину могут покинуть еще несколько депутатов - источник
не поможуть старій бабі ні мазі, ні каплі!
10 червня 2013, 10:12
Кот Баюн додав коментар до статті
В ближайшее время Батьківщину могут покинуть еще несколько депутатов - источник
Тонет корабль, тонет.... бегут с корабля, бегут....

Повернутися на попередню сторінку