Прокляття Донбас Арени: Україна поступається Франції

15 червня 2012, 20:55
0
29

У п’ятницю, 15 червня, збірна України у другому турі програла збірній Франції з рахунком 0:2

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Матч розпочався, і відразу ж урвався. Страшна злива змусила гравців і суддів втікати у підтрибунне приміщення, а уболівальників шукати укриття під дахом. Так що на гру довелося чекати ще годину.

Далі гра проходила при перевазі Франції. Як і у першому матчі, галли не гребували постійно бити по воротах. а вже на 16-ій хвилині їм вдалося відзначитися голом, правда забитим не за правилами - Жеремі Менез у момент передачі забіг у залізний оффсайд. Далі команди вирішили обмінюватися ударами - на гострий випад все того ж Менеза відповів Андрій Шевченко, чий вихід один на один і удар добре відбив воротар.

Під кінець тайму гості відчутно притисли - спочатку Мексес головою розстрілював ворота, але П’ятов врятував. А потім Діарра трохи не повторив його трюк, але знижку у воротарську перервав захисник. Ну а потім стався спірний епізод - Жеремі Менез грубувато повівся з Селіним і міг отримати жовту картку від арбітра, яка стала б для нього другою, але той пожалів француза.

І пошкодував, як виявилося, зовсім даремно. Не пройшло і 10 хвилин після старту другої половини, як Франція впіймала Україну на швидкій атаці. Рвберв помчав по флангу, віддав на Бензема, Карвм викотив далі на Менеза, той прибрав Селвна і пробив у ближній кут. 0:1

Всього кілька хвилин - і настрій гравців і вболівальників зник як гроза над Донецьком. Кабай виявився на осі, відгукнувся на передачу і з-під Гусєва пробив П’ятова. 0:2, і гра фактично була зроблена.

Кабай ще встиг пробити у штангу, Алієв змастити небезпечний штрафний, Ярмоленко влучити при ударі в Мілевського, але матч котився до свого результату.  Збірна України знову не змогла перемогти на Донбас Арені, і з цим потрібно до вівторка щось робити.

Україна - Франція - 0: 2

Гол: Жеремі Менез (53); Йоан Кабай (56 )

Попередження: Євген Селін (55), Анатолій Тимощук (87)

Місце: Україна, Донецьк, стадіон Донбас Арена Дата: 15.06.2012

Головний арбітр: Бьорн Куйперс (Нідерланди)

Початок онлайн-трансляції матчу Україна-Франція о 19:00 за київським часом.

Україна: П'ятов - Гусєв, Хачеріді, Михалик, Селін - Тимощук, Назаренко - Ярмоленко, Коноплянка, Шевченко, Воронін

Тренер: Олег Блохін

Франція: Льоріс - Дебюші, Мексес, Рамі, Кліши - Діарра, Кабай - Насрі, Рібері, Менез - Бензема