Помстилися за Україну: Іспанія переграла Францію

23 червня 2012, 22:50
0
82
Іспанія була сьогодні сильнішою

У суботу, 23 червня, в третьому чвертьфіналі Євро-2012 збірна Іспанії перемогла збірну Франції.

Подробиці та текстову онлайн-трансляцію матчу дивіться ТУТ.

Навряд чи сьогодні ввечері Лоран Блан міг би назвати Донбас Арену щасливим для себе стадіоном. Серія з 3 ігор без поразок перервалася, причому в найнезручніший час - у плей-офф, коли кожен матч на вагу золота.

Наставник французів здивував уже стартовим складом, перехитривши не стільки іспанців, скільки себе самого. Переведення Дебюші в півзахист і відсутність Насрі з Менезом боляче вдарила не тільки по атаці команди, так як суперник все-таки сьогодні був не з легких. Дезорієнтований Дебюші був не схожий сам на себе зразка групового етапу, а в епізоді з першим голом програв боротьбу Альбі і не зміг перешкодити гольовому пасу. А його змінник Ревейєр вже під завісу поєдинку завалив у штрафному Педро і привіз команді фінішний постріл в голову – пенальті, який і реалізував Хабі Алонсо.

У той же час Вісенте дель Боске не став нікого дивувати, а виставив той же самий склад, що і в першому матчі Євро. І це принесло успіх –  уже на самому початку поєдинку вболівальники і Фабрегас вимагали пенальті за фол Кліші в боротьбі з гравцем Барселони. А через 10 хвилин відбувся гол - Іньєста добре кинув у прорив по флангу Альбу, Хорді виграв боротьбу у Дебюші, який завалився на газон, а гравець Валенсії озирнувся і зряче навісив на дальню штангу – Хабі Алонсо з ходу головою вколотив м'яч у ворота! 1:0

Варто також відзначити, що флангові захисники Франції сьогодні гру провалили. Правий фланг привіз гол і пенальті, а лівий постійно дозволяв і Сільві, і навіть Арбелоа спокійно прогулюватися з м'ячем в різні боки. Та й атака сьогодні була не на висоті – Рібері відчайдушно ліз на захисників, Бензема, як і завжди, лупив мимо. А коли справа доходила до проникнення в штрафний, то тут французи нез'ясовно віддавали паси просто в ноги захисникам.

Ну а в кінці поєдинку замість навали на чужі ворота французи отримали гол у свої – це у вже згадуваному моменті Ревейєр звалив Педро, а Хабі Алонсо радісно оформив дубль.

Раніше Португалія переграла Чехію, і тепер Донбас Арену чекає ще один суперматч – 27 липня на цьому газоні відбудеться піренейське дербі.

Іспанія - Франція - 2:0

Гол: Хабі Алонсо (19, 90 +1- пенальті)

Попередження: Йоан Кабай (42), Жеремі Менез (76)

Місце: Україна, Донецьк, стадіон Донбас Арена Дата: 23.06.2012

Головний арбітр: Нікола Ріццолі (Італія)

Початок онлайн-трансляції матчу Іспанія-Франція о 21:45 за київським часом.

Іспанія: Касильяс - Арбелоа, Піке, Рамос, Альба - Бускетс, Хабі Алонсо - Хаві, Іньєста (Касорла, 84), Сільва (Педро, 65), Фабрегас (Торрес, 67)

Франція: Льоріс - Ревейєр, Рамі, Косельні, Кліші - Кабай, Мвіла (Жиру, 79) - Дебюші (Менез, 65), Рібері, Малуда (Насрі, 65) - Бензема