"Динамо" забрало Кубок України у "Шахтаря"

BBC Україна,  15 травня 2014, 19:04
0
7

На стадіоні "Ворскла" відбувся фінальний матч Кубка України між "Динамо" і "Шахтарем". Кияни перемогли з рахунком 2:1.

Київське "Динамо" виграло Кубок України з футболу, перемігши "Шахтар" із рахунком 2:1.

Матч відбувся в Полтаві на стадіоні "Ворскла".

У першому таймі м'яч двічі побував у воротах донеччан: перший гол на 40-й хвилині забив у власні ворота Олександр Кучер, а вже за дві хвилини туди ж пробив динамівець Домагой Віда.

"Шахтар" спробував реабілітуватися в другому таймі: бразилець Дуглас Коста забив на 59-тій хвилині, та це не врятувало команду.

Більше голів у цій зустрічі не було, зате в кінці команди влаштували бійку, через що з поля видалили нападника "Динамо" Андрія Ярмоленка і захисника "Шахтаря" Ярослава Ракицького.

Після цієї перемоги "Динамо" вийшов на перше місце за кількістю перемог у Кубку України - у столичного клубу їх 10. В активі "Шахтаря" - 9 перемог.

Останнього разу кияни здобували Кубок у 2007 році, а "гірники" перервали свою серію із трьох перемог поспіль

Спільна хода

Продаж квитків почався лише в другій половині дня вирішального поєдинку, повідомляє кореспондент ВВС Україна в місті. Охочі прийти на фінал Кубка очікували на це декілька годин.

Матч мав відбуватися без глядачів, але в середу ультрас "Динамо" пікетували Будинок футболу і Верховну Раду України з вимогою відкрити гру, і їм пішли на зустріч.

Охорону порядку під час визначального матчу в Полтаві забезпечують понад півтори тисячі людей. Серед них як правоохоронці, так і добровольці з громадських організацій.

На в'їздах до Полтавської області розташовані дев'ять блокпостів, де відбувається ретельна перевірка транспортних засобів.

Перед грою в Полтаві пройшов спільний марш за єдність України, в якому взяли участь фани трьох клубів - "Шахтаря", "Динамо" і полтавської "Ворскли".