Турецький гравець відсвяткував гол жестом нацистів

Текст: ,  3 липня 2024, 16:33
0
9469
Меріх Демірал з призом найкращому гравцеві матчі Туреччина - Австрія

УЄФА, після матчу 1/8 фіналу Євро, почало розслідування відносно футболіста Меріха Деміраля.

Ще одна збірна ризикує залишитись без свого лідера у чвертьфіналі Євро-2024. Нагадаємо, раніше стало відомо, що півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем може отримати від УЄФА дискваліфікацію.

А вже сьогодні стало відомо, що у поєдинку 1/4 фіналу проти Нідерландів команда Туреччини може зіграти без свого героя поєдинку проти Австрії.

Захисник збірної Меріх Демірал, який двічі відзначився у воротах австрійців, відсвяткував один з голів жестом, що асоціюється із турецькими ультранаціоналістами.

Меріх Демірал святкує гол жестом Сірих вовків / Фото: Getty Images

Як повідомляє The Athletic, захисник саудівського Аль-Ахлі відкрито демонстрував символ "Сірих вовків". Зазначимо, що це рух, в основі ідеології якого лежить пантюркізм - мрія про велику секулярну Туреччину, яка об'єднає всі "туранські" народності на основі крові.

Сірі вовки та жест "вовчий салют" заборонений у низці країн Європи, включаючи Австрію та Францію.

Меріх Демірал і жест вовчий салют / Фото: Getty Images

І хоч Демірал вже заявив, що хотів просто відсвяткувати гол і не бажав нікого образити, УЄФА розпочала розслідування щодо захисника, назвавши поведінку Демірала неналежною.

Нагадаємо, збірна Туреччини здобула перемогу над командою Австрії з рахунком 2:1 і вийшла до чвертьфіналу Євро-2024. Демірал відзначився дублем у матчі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp