Визначились усі учасники чвертьфіналів Євро

Корреспондент.net,  3 липня 2024, 09:20
0
3338
Туреччина несподівано вийшла у чвертьфінал Євро-2024

Нідерланди і Туреччина останніми пробились до вісімки кращих на чемпіонаті Європи з футболу.

Нідерланди і Туреччина зіграють одна з одною у чвертьфіналі Євро-2024. Ці команди стали останніми учасниками цієї стадії турніру.

Нідерланди в 1/8 не мали проблем із кривдниками українців на груповій стадії Румунією. Підопічні Рональда Кумана розбили суперника 3:0.

Євро-2024. 1/8 фіналу. 2 липня

Румунія - Нідерланди 0:3

Голи: Гакпо, 20, Мален, 83, 90+3

Попередження: Марін (67), Думфріс (77), Станчу (81).

Очікувані голи (xG): 0.24 – 2.40

Володіння м'ячем: 36% – 64%

Удари: 5 - 24

Удари у ворота: 1 - 6

Кутові: 3 - 13

Фоли: 8 - 7

Румунія: Ніце, Раціу, Бурке, Дрегушин, Могош (Раковітан, 38), Хаджі (Алібек, 72), Станчу, Марін, Марін (Чикилдеу, 72), Ман, Дрегуш (Міхеїле, 72).

Нідерланди: Вербрюгген, Думфріс, де Врей, ван Дейк, Аке(ван де Вен, 69), Схаутен (Верман, 69), Рейндерс, Сімонс, Вегорст, Бергвейн (Мален, 46), Гакпо, Депай.

Тим часом Туреччина, досить несподівано, перемогла в 1/8 фіналу Австрію. Вже на 57 секунді Меріх Демірал скористався помилками суперників у штрафному майданчику і з близької відстані відправив м'яч у сітку воріт.

На 59-й хвилині той самий Демірал подвоїв перевагу турків. Після подачі з кутового він вистрибнув вище за всіх і головою завдав сильного удару, з яким не впорався Патрік Пенц.

Австрія змогла досить швидко відіграти один м'яч. І цей гол також прийшов після кутового. Відзначився Міхаель Грегоріч. Утім на більше австрійців не вистачило. 2:1 - на користь Туреччини.

Австрія - Туреччина 1:2

Голи: Грегоріч, 66 - Демірал, 1, 59.

Попередження: Шмід, Лінгарт - Кокчу, Юкшек.

Очікувані голи (xG): 3.20 - 0.87

Володіння м'ячем: 59% - 41%

Удари: 19 - 6

Удари в площину: 5 - 3

Фоли: 12 - 5

Австрія: Пенц - Пош, Данзо, Лінгарт (Вобер, 64), Мвене (Прасс, 46) - Зайвальд, Забітцер, Лаймер (Грілліч, 64), Баумгартнер, Шмід (Грегоріч, 46) - Арнаутович.

Туреччина: Гюнок - Мюлдюр, Бардакчі, Демірал, Кадіоглу - Юкшек (Озчан, 58), Айхан, Їлмаз, Кокчу (Кахведжі, 83), Їлдиз (Актюркоглу, 78) - Гюлер (Йокушлу, 78).

Таким чином на Євро-2024 визначились усі чвертьфінальні пари.