Українські біатлоністи провалили спринт на Кубку IBU в Ідрі

Sport bigmir,  28 листопада 2015, 17:25
0
334
Дмитро Русинов фінішував 25-м

У Швеції стартував офіційний сезон - перед початком змагань у Кубку світу спортсмени змагаються в гонках Кубка IBU.

Першими на старт спринтерської гонки вийшли чоловіки. У впертій боротьбі перемогу святкував Петро Пащенко, зумівши пройти вогневі рубежі без промаху, а на останньому колі дистанції зберігши невелику перевагу від стрімкого норвежця Ерленд Б’єнтегарда. На фініші переможця і другого призера розділили п'ять секунд. На подіумі могло бути ще тісніше, ​​якби не промахнувся в стійці німець Матіас Бішлам, проте з одним штрафним колом він став третім трохи більше ніж півхвилини позаду.

Українські біатлоністи цього разу почати сезон з високих результатів не зуміли. Особливо прикро, що ніхто з п'яти наших хлопців не зумів пройти гонку без штрафу. Кращим у команді став Дмитро Русинів, який обмежився одним промахом і фінішував 25-м. Кубкові очки зуміли також набрати Віталій Кільчицький і Олександр Жирний з 33-м і 38-м результатом відповідно.

Нагадаємо, що за результатами першого етапу Кубка IBU будуть заповнені останні вакансії в української збірної на перший етап Кубка світу в Остерсунді. 1. Петро Пащенко (0 + 0) 26: 55,0 2. Ерленд Б’єнтегард (0 + 0) +5,0 3. Маттіас Бішлам (0 + 1) +33,3