Кубок Стенлі: Почалися півфінали конференцій

1 травня 2009, 09:21
0
4
Тільки що Сало вивів Ванкувер вперед

Сьогодні вночі, 1 травня, в НХЛ почалася півфінальні стадія Плей-оф Кубка Стенлі. У Ванкувері місцеві Canucks насилу обіграли гостей із Чикаго.

Неймовірним чином розвивався сценарій першого матчу півфінальній серії Західної конференції між Vancouver Canucks і Chicago Blackhawks.

Господарі після двох періодів вели з комфортним рахунком 3:0, однак у третьому періоді Яструби перевернули все з ніг на голову.

Спочатку один з кращих форвардів Чикаго Патрік Кейн двічі поспіль пробив Роберто Люонго, а за п'ять з гаком хвилин до закінчення основного часу Дейв Болланд зрівняв рахунок у матчі. Тим не менш господарі General Motors Place за 73 секунди до закінчення зустрічі провели результативну контратаку, фінальним акордом якої стало точне добивання захисника Самі Сало. Крапку в матчі поставив Райан Джонсон, закинувши шайбу у порожні ворота.

ВІДЕО: Яструби вийшли у півфінал

Переможну атаку Касаток точним пасом на Мейсона Реймонда почав форвард Кайл Уеллвуд, який у цьому матчі постраждав більше за всіх. Спочатку Ендрю Ледд в першому періоді вдарив Уеллвуда в око, а в другій двадцятихвилинці Патрік Кейн розбив до крові губу Кайлу. Тим не менш, форвард радів і посміхався після матчу, а наставник Алан Віньо прокоментував його гру наступним чином: "Кайл сьогодні був найкращим на майданчику. І тепер він принаймні виглядає як справжній хокеїст".

Зазначимо, що Ванкувер став лише четвертою командою в історії Кубка Стенлі, якій вдалося перемогти, після того як опонент відіграв перевага в три шайби в третьому періоді. Також варто зазначити, що Ластівка перемагають у 11 матчі поспіль, якщо брати Сєдіни зароблять хоча б по очку. Крім того, воротар Чикаго Микола Хабібулін не може обіграти Ванкувер 26 січня 1998 року. З тих пір в пасиві росіянина 12 поразок поспіль в матчах проти Сanucks.

Vancouver - Chicago - 5:3 (1:0, 2:0, 2:3)

1:0 Демітра (Сундін, Уеллвуд) 15:22 більш., 2:0 Х. Сєдін (Д. Сєдін, Берн) 25:13, 3:0 Кеслер (Уеллвуд, Едлер) 35:23, 3:1 Кейн ( Хавлат, Кіт) 41:01, 3:2 Кейн (Сібрук, Верстіг) 50:11 більш., 3:3 Болланд (Кіт, Ігер) 54:31, 4:3 Сало (Берн, Реймонд) 58:47, 5 : 3 Р. Джонсон (Берроуз) 59:44 - порожні ворота.

Рахунок у серії 1:0

У ніч на суботу відбудуться перші матчі в парах Detroit Red Wings - Anaheim Ducks Boston і Bruins - Carolins Hurricanes. Трансляція матчів на каналах Viasat Sport та Спорт1.