Українці за кордоном: Кравцов і Корнієнко програли у фіналах Кубків

iSport.ua,  21 лютого 2017, 09:45
0
71

Вашій увазі огляд виступів українських баскетболістів за кордоном.

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов взяв участь у фіналі Кубка Короля, в якому його Валенсія поступилася мадридському Реалу, не зумівши завоювати трофей. Команда бігмена програла з рахунком 95:96, а сам українець за 4 хвилини на паркеті нічим відзначитися не встиг.

Болгарський Лукойл Академік українського форварда Максима Корнієнка також програв у фіналі національного Кубка, поступившись у вирішальному матчі клубу Бероє з рахунком 62:78. Українець у вирішальному поєдинку зіграв 20 хвилин, за які набрав 8 очок (1/3 двоочкових, 2/4 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 перехоплення та 1 блок-шот.

Украинцы за границей: Кравцов и Корниенко проиграли в финалах Кубков

Український розігруючий Єнісею Денис Лукашов зіграв 14 хвилин у матчі Єдиної ліги ВТБ проти естонського Калева. Команда українця здобула виїзну перемогу, а сам гравець національної збірної України відзначився 3 очками (1/3 триочкових), 4 передачами та 2 підбираннями при 2 втратах. Команда українця займає 7 місце в турнірній таблиці з 8 перемогами в 17 матчах.

Трикала українського свінгмена Олександра Липового в домашньому матчі 18-го туру чемпіонату Греції перемогла клуб Кіміс - 76:58. Українець, вийшовши в старті, відіграв 25 хвилин, набрав 8 очок (2/4 двоочкових, 1/3 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 5 підбирань (1 в атаці) і 1 передачу при 4 фолах і 3 втратах. Після цієї перемоги Трикала піднялася на 10 місце в турнірній таблиці, маючи в активі 7 перемог в 18 матчах.

Найбільш українська команда чемпіонату Грузії Сухумі в 17-му турі поступилася лідеру чемпіонату тбіліському Динамо. Команда українського фахівця Віталія Чернія вдома програла з рахунком 86:104, а його підопічний захисник Дмитро Забірченко зіграв 31 хвилину, набрав 6 очок (2/3 триочкових), зробив 3 підбирання, 3 передачі та 1 перехоплення при 3 фолах.

Ще один українець Олександр Тищенко провів на паркеті 29 хвилин, відзначився 12 очками (4/11 двоочкових, 1/5 триочкових, 1/2 штрафних), 10 підбираннями (4 в атаці) і 1 передачею при 3 фолах і 2 втратах. Сухумі після цього матчу опустився на 5 місце в турнірній таблиці, маючи в активі 7 перемог в 17 матчах.

Український форвард університету Східного Вашингтона Богдан Близнюк провів результативний матч проти команди університету Айдахо. Команда українця перемогла з рахунком 77:67, а сам Близнюк за 39 хвилин на паркеті записав в актив 25 очок (1/3 триочкових, 8/11 штрафних), 13 підбирань (4 в атаці), 4 передачі та 1 перехоплення при 7 втратах і 3 фолах.