Експерт: У Дніпра зараз з'являться серйозні проблеми

0
654
Експерт: У Дніпра зараз з являться серйозні проблеми
Дніпро обіграв Динамо, але на цьому труднощі команди Рамоса не закінчуються

Екс-гравець збірної України Іван Гецко прокоментував матчі лідерів Прем'єр-ліги в цю неділю.

"Травма Гусєва не може бути виправданням поразки Динамо. Безумовно, ця травма зіграла велику роль, яка вплинула на цілісність гри Динамо. Але вони за два тайми не створили, по суті, жодного серйозного моменту.

Не скажу, що Дніпро грав на голову вище. Дніпро грав у свою гру, показав той стиль, який у них є - фундаментальний, цукерковий і такий, що дає результат. А Динамо не показало свої можливості. Вони не були повноцінною силою, яка могла щось протиставити Дніпру як в атаці, так і в обороні.

У матчі Металіст - Шахтар був шалений перший тайм, це не те слово. Взагалі, було не дуже зрозуміло, навіщо Шахтар приїхав до Харкова. Але потім гірники зрозуміли, що так грати не можна. Із суперником потрібно рахуватися. Яким би не був Металіст, це Металіст, і вони завжди будуть показувати свої зуби.

Харків'яни були заведені. Тільки після другого тайму Шахтар зрозумів свою помилку і зміг показати свої справжні зуби, своє прагнення стати чемпіонами України. І вони показали, що дійсно зараз сильніші від Металіста.

Зараз Дніпро довів тільки одне - він може грати з нашими грандами. І зараз потрапив у ту ситуацію, коли може стати неабияким чемпіоном. І будь-яка команда, яка буде грати з ним, виходитиме, як на останній бій. Тому у дніпропетровців зараз з'являться серйозні проблеми.

Спрогнозувати кінцівку чемпіонату складно. Я, як і раніше, скажу, що за чемпіонство боротимуться Дніпро, Шахтар і Динамо. Металіст ж, швидше за все, посяде четверте місце", - дав прогноз Гецко.

Нагадаємо, в 23-му турі Прем'єр-ліги Дніпро вдома обіграв Динамо 2:0, а Металіст у Харкові програв Шахтарю 2:4.

За матеріалами: Сегодня-Спорт