Тренер збірної Словаччини: Ми ґрунтовно готувалися до матчу з Україною

Sport bigmir,  9 вересня 2014, 07:26
0
107
Ян Козак: Ставили задачу перекрити Ярмоленка

Головний тренер збірної Словаччини Ян Козак прокоментував перемогу своєї команди в першому матчі відбору на Євро-2016 над збірною України.

"У першому таймі ми грали дуже агресивно, контролювали гру, забили швидкий гол, потім створили ще кілька моментів, але головне - майже нічого не дозволили українцям. Тільки перед перервою вони змогли притиснути нас. Так, у другому таймі вже господарі виглядали набагато активніше, через що ми стали відчувати великий тиск, але все-таки якихось серйозних помилок не допускали.

Ми ґрунтовно готувалися до цієї гри, ставили задачу перекрити Ярмоленка, який майже завжди грає тільки лівою ногою. Треба було йому постійно заважати, щоб не дати відчути себе лідером. Вважаю, це теж стало одним з факторів успіху. Крім того, в ключових епізодах ми все-таки були швидшими і точніше працювали на полі. Звичайно, в кінцівці не обійшлося без везіння, але це той самий випадок, коли удача була нами заслужена", - цитує головного тренер збірної Словаччини офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, що в понеділок, 9 вересня, в матчі 1-го туру групового етапу відбору на Євро-2016 збірна України програла Словаччині з рахунком 0:1.