Шахтар пробився до півфіналу Юнацької ліги чемпіонів

Sport bigmir,  17 березня 2015, 20:34
0
342

В Португалії відбувся чвертьфінальний поєдинок Юнацької ліги UEFA, в якому Шахтар U-19 зустрічався з однолітками з Бенфіки.

Першими забили господарі. На 42-й хвилині відзначився Жоау Карвалью, але на 64-й хвилині Василь Штандер зрівняв рахунок у матчі. Основний час поєдинку команди завершили внічию 1: 1.

За регламентом турніру в разі нічийного результату слідує серія пенальті без додаткового часу.

У серії одинадцятиметрових сильнішими виявилися "гірники" - 4: 5.

Юнацька ліга UEFA. 1/4 фіналу.

Бенфіка U-19 - Шахтар U-19 - 1: 1 (1: 0)

Голи: 1: 0 Жоау Карвалью (42), 1: 1 Штандер (64)

На 53-й хвилині Балду (Бенфіка) не реалізував пенальті - воротар.

Серія пенальті: 0: 0 Гонсалвеш (воротар), 0: 1 Зубков, 1: 1 Рубен Діаш, 1: 2 Борячук, 2: 2 Ренату Санчес, 2: 3 Штандер, 3: 3 Жоау Карвалью, 3: 4 Арендарук, 4 : 4 Педру Родрігеш, 4: 5 Вачіберадзе

Бенфіка: Феррейра (к), Фернандеш, Рубен Діаш, Ліма, Юрі Рібейру, Педру Родрігеш, Ренату Санчес, Гонсалвеш, Жоау Карвалью, Жілсон Кошта, Балду (Гонсалу Родрігеш, 73)

Головний тренер: Жоау Тральяу

Шахтар: Кудрик (к), Кирюханцев, Сагуткін, Матвієнко, Грачов, Вачіберадзе, Арендарук, Пихаленок, Борячук, Зубков, Штандер

Головний тренер: Валерій Кривенцов

Попередження: Штандер (48), Грачов (52), Вачіберадзе (62), Фернандеш (63), Юрі Рібейру (83), Ренату Санчес (87)

Арбітр: Бастіан Данкерт (Німеччина)

Нагадаємо, Шахтар U-19 вийшов в 1/4 Юнацької Ліги UEFA, також перемігши грецький Олімпіакос в серії післяматчевих пенальті.