Барселона повторно обіграла МанСіті на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

0
157
Барселона забила один м'яч МанСіті на Камп Ноу

Каталонська Барселона у восьмий раз поспіль вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Подробиці і онлайн матчу: Барселона - Манчестер Сіті: Трансляція матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Перемога Барселони в першому матчі 2:1 змушувала Манчестер Сіті йти вперед з перших хвилин, але зі стартовим свистком над м'ячем контроль встановили господарі, а англійцям лише зрідка вдавалося перейти половину поля.

У першій половині Барселона просто куражиласянад суперниками, особливо це стосується Мессі, який роздавав партнерам блискучі передачі, обігрував суперників один за іншим, прокидає їм м'яч між ніг.

Вже на перерву команди могли йти з комфортною перевагою Барселони, але або Неймар промахувався, або штанга приходила на допомогу Харту, як це сталося після удару Неймара на початку тайму або після виходу один на один Суареса.

У підсумку глядачі в першому таймі побачили тільки один гол на 31-й хвилині. Мессі відмінною передачею з глибини знайшов у штрафному Ракитича, який прийняв на груди і наступним дотиком перекинув Харта.

Рахунок змушував Манчестер Сіті ризикувати і йти вперед, але і Барселона не збиралася засиджуватися біля своїх воріт, тому в другому таймі команди порадували відкритим футболом. Моменти з регулярністю виникали то біля одних, то біля інших воріт.

Єдиним недоліком такого футболу стала відсутність забитих голів. Не допомогло навіть призначення пенальті, яке заробив Агуеро, але сам же не зумів переграти тер Штегена.

Але як само не забивала Барселона в цей вечір! Неймар не реалізував кілька виходів один на один, Мессі не зумів переграти Харта в лінії воротарської, Суарес кілька разів пробив або у воротаря, або вище воріт...

У підсумку фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Барселони, яка виводить каталонців восьмий раз поспіль у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Барселона - Манчестер Сіті 1:0

Гол: Ракитич, ​​31