Жуніор Мораеш: Після перерви Дніпро змусив нас понервувати

0
141
Жуніор Мораеш: Я радий, що команда перемогла

Нападаючий Динамо Жуніор Мораеш прокоментував перемогу киян над Дніпром.

"Була важка гра, Дніпро продемонстрував, що є сильною командою, незважаючи на всі проблеми. Дуже радий, що нам вдалося перемогти. Ми терпіли, зіграли активно попереду і досягли позитивного результату.

Читай також: Хотілося б вигравати матчі більш впевнено - Ярмоленко

Я не засмучений тим, що не забив. Тим більше, я взяв безпосередню участь в обох забитих м'ячах. Головне - це перемога команди, а мої голи будуть пізніше.

Можливо, якби я в цьому матчі сам протистояв фактурним захисникам Дніпра, то, звичайно, було б важко. Але Динамо атакує досить різноманітно, з глибини мене постійно підтримували партнери, і ми створили їм багато проблем.

У загальних рисах, мені було відомо, як грає Дніпро в захисті. В рамках підготовки до цього матчу тренерський штаб на теоретичних заняттях акцентував увагу на слабких якостях дніпрян, якими ми намагалися скористатися на футбольному полі.

Незважаючи на те, що нам вдалося ще до перерви забити два м'ячі, після перерви господарі змусили нас понервувати, і ця перемога коштувала чималих сил. Але головне, що нам вдалося перемогти, і те, що ми продовжуємо перебувати нагорі турнірної таблиці", - цитує Мораеша офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що Динамо з рахунком 2:0 обіграло Дніпро в матчі 4-го туру чемпіонату України.