Наставник Сталі: Якщо команда програє, то це недопрацювання тренера

Sport bigmir,  13 вересня 2015, 18:33
0
47
Володимир Мазяр: Могли відігратися після 1:2

Головний тренер Сталі Володимир Мазяр залишився незадоволений діями своєї команди в матчі з Ворсклою.

"Знову програли домашній матч. За рахунку 1:2 був шанс врятувати нічию, але не вийшло. Другий тайм ми почали так, як не маємо права.

Попереду у нас матч із Шахтарем. Будемо намагатися далі набиратися досвіду і командного зростання. Якщо м'яч влітає у ворота, то винні всі. Не можу звинуватити когось одного.

Суперник не дав нам активно розпочати другий тайм, і ми почали програвати епізоди, боротьбу, підбори. Ну а другий м'яч, там, на мій погляд, була відмашка у суперника, і повинна бути жовта картка гравцю Ворскли.

Але свистка не послідувало, і гол у наші ворота. Втім, скажу, якщо команда програє, то це недопрацювання тренера", - зазначив головний тренер Сталі.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Ворскла з рахунком 2:1 обіграла Сталь у матчі 7-го туру чемпіонату України.
За матеріалами: matchday.ua