Наставник Чорноморця: Ми граємо для того, щоб рости

Sport bigmir,  13 вересня 2015, 22:28
0
66
Олександр Бабич: Я бачу прогрес Чорноморця

Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич поділився думкою про гру своїх підопічних у матчі з Волинню.

Ми провели два різних тайми. У першому не все у нас виходило. Я змушував хлопців грати агресивніше попереду, бігти крайнім захисникам уперед. Команда нам дозволяла грати у футбол. Але не змогли подолати позиційну оборону суперника і пропустили два голи після стандартів.

Весь тиждень ми відпрацьовували це положення, працювали над стандартами, але майстерність і досвід футболістів Волині взяв гору. Другий тайм грали агресивніше. Зрозуміло, що треба було відіграватися, бігли вперед, створювали моменти.

Читай також: Чорноморець посилився американським українцем

Агресивніше почали грати і в єдиноборствах, і у відборі. Вірив, що навіть за рахунку 2:0 ми зможемо відігратися. Десь перебудувалися, випустили Гадрані, щоб він міг при стандартних положеннях спробувати забити гол.

Мені не довелося особливо надихати хлопців у перерві. Вони і так були налаштовані. Трохи відкоригували переміщення. Навпаки, намагалися їм вселити, що вже 2:0, немає чого переживати, нема чого боятися. Треба, навпаки, грати у футбол. Що ми програємо 2:0 або 3:0 - треба вже показувати футбол. У другому таймі зіграли в інший футбол. Моменти створювалися, реалізація кульгає. Сподіваємося, що цю реалізацію ми підтягнемо.

У нас молода команда. Ми граємо для того, щоб рости. Зрозуміло, що нас не влаштовує ні результат, ні якість гри. Ми повинні перебороти цю ситуацію. На хлопців це тисне. Мене порадував другий тайм. І можливо, цей момент буде для них переломний.

Тиск керівництва? Від початку ми розуміли, що не зможемо за півроку побудувати нову команду і боротися за Лігу Європи. Основне завдання - награвати молодь, боротися за прописку в прем'єр-лізі. Тиску немає. У нас мудрий президент, який усе розуміє. Ми домовилися: відіграємо це коло, а потім сядемо і будемо розмовляти.

На мій погляд, команда прогресує. Але мені хочеться, щоб вони грали впевненіше і не боялися помилятися", - цитує Бабича офіційний сайт Чорноморця.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв, що Чорноморець з рахунком 1:2 поступився Волині в матчі 7-го туру чемпіонату України.