Дерліс Гонсалес: Особливої події з дебютного гола за Динамо я не робив би

Sport bigmir,  5 жовтня 2015, 09:22
0
113
Гонсалес забив свій дебютний гол за Динамо

Півзахисник Динамо Дерліс Гонсалес зазначив, що він пройшов період адаптації в клубі.

"Гра залишила в мене дуже гарні враження. Ми приїхали сюди за трьома очками, і ми виконали поставлене завдання. Тепер час зосередитися на іграх за свої національні збірні, а потім без травм повернутися в розташування команди.

Особливої ​​події з дебютного свого гола я не робив би, адже це моя робота. Забиваючи голи і віддаючи паси, я роблю зараз те, заради чого приїхав в Україну, в Динамо. Спочатку був період адаптації, але останні дві гри пройшли для мене результативно. У мене все почало виходити, тому, думаю, я на правильному шляху.

Природно, при переході в нову команду потрібен певний час, щоб звикнути до тих вимог, які висуває головний тренер, і зігратися з партнерами. Головне - грати на команду", - вважає Дерліс Гонсалес.

Нагадаємо, матч чемпіонату України Ворскла - Динамо Київ закінчився з рахунком 0:4.

За матеріалами: ФК Динамо Киев