Клопп: Нагадав хлопцям, як Ліверпуль відігрався у фіналі Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  15 квітня 2016, 09:30
0
317
Клопп обіграв свою колишню команду

Наставник Ліверпуля Юрген Клопп поділився враженнями після матчу-відповіді 1/4 фіналу ЛЄ проти своєї колишньої команди - дортмундської Боруссії

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу над Боруссією в чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги Європи.

"Пояснити все це складно. Чудовий вечір. Якщо чесно, гра була дивною. Коли я випустив на поле Старріджа і Аллена, настанова була одна - проявити характер. І команда зробила навіть більше. Це найкращий європейський футбол. Мені важко в усе це повірити, я вітаю всіх.

У перерві я сказав хлопцям, що Ліверпуль відігрався в фіналі Ліги чемпіонів за рахунку 0:3. І попросив зробити те ж саме", - наводить слова Клоппа офіційний сайт мерсисайдців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Ліверпуль в драматичному матчі з Борусією вирвав путівку у півфінал.

ТЕГИ: футболЛиверпульлига ЕвропыБоруссия ДортмундЮрген Клопп