Рамос приніс Реалу путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів

0
599
Наполі - Реал

Мадридський Реал здобув вольову перемогу в Неаполі.

Реал на виїзді обіграв італійський Наполі в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшов до наступної стадії турніру.

Перша гра завершилася перемогою Реала 3:1, але на 24-й хвилині Дріс Мертенс вивів Наполі вперед в домашньому матчі, змусивши нервувати шанувальників мадридської команди.

Рамос принес Реалу путевку в четвертьфинал Лиги чемпионов

Вкотре виручив команду Серхіо Рамос, який на 51-й хвилині відзначився сам, а ще через шість хвилин після його удару м'яч в свої ворота підправив Мертенс.

Гол Альваро Мората в компенсований час другого тайму на хід протистояння впливу не мав.

В іншому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Баварія розгромила Арсенал.

Суперник Реала і Баварії по чвертьфіналу визначиться за підсумками жеребкування, що відбудеться 17 березня в швейцарському Ньоні.

Наполі - Реал 1:3

Голи: Мертенс, 24 - Рамос, 51, Мертенс, 57 (у свої ворота), Мората, 90 + 1

Наполі: Рейна - Хісао, Альбіоль, Кулібалі, Гулам - Аллан (Ріг, 55), Діавара, Хамшик (Зьелінскі, 75) - Кальєхон, Мертенс, Лоренцо Інсіньє (Милик, 70)

Реал: Навас - Карвахаль, Рамос, Пепе, Марсело - Каземіро, Кроос, Модріч (Іско, 80) - Бейл (Васкес, 68), Бензема (Бензема, 77), Роналду

Попередження: Аллан, Діавара