Тренер Барселони: У такі жахливі вечори потрібна удача, але вона відвернулася

iSport.ua,  12 квітня 2017, 07:45
0
283
Луїс Енріке

Луїс Енріке вважає, що Барселона в другому таймі зіграла краще за суперника, але удача відвернулася від команди.

Головний тренер Барселони Луїс Енріке після поразки від Ювертуса в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів заявив, що не вірить, що його команда зможе відігратися в матчі-відповіді.

"У першому таймі зіграли не дуже, а після перерви навіть перевершили суперника, але пропустили третій м'яч. В такі жахливі вечори потрібна удача, яка сьогодні відвернулася від нас.

Немає значення, чи справедливий результат. У першому таймі здавалося, ніби це третій тайм матчу з ПСЖ. Сьогодні мені ще складніше повірити в камбек. У мене відчуття, що я знову переживаю кошмар", - цитує Енріке офіційний сайт УЄФА.

Раніше повідомлялося, що Ювентус в Турині розгромив Барселону з рахунком 3:0. Зустріч у відповідь відбудеться в Барселоні 19 квітня.

Нагадаємо, каталонці в 1/8 фіналу в першому матчі на виїзді поступилися французькому ПСЖ з рахунком 0:4, але в домашній зустрічі зуміли перемогти з рахунком 6:1 і вийшли в наступний раунд.