Хокей: Канада вибуває вже у чвертьфіналі

0
360
Фінляндія обіграє Канаду

Збірна Фінляндії завдяки помилці в середній зоні від канадців, виходять до півфіналу.

Третю півфінальну путівку чемпіонату світу в Мінську розігрували збірні Канади та Фінляндії. Якщо Канада досить легко пробилася через груповий етап, набираючи за ходом турніру, то Суомі взагалі зобов'язані іншій команді, за свій вихід у чвертьфінал. Адже, якби Латвія в заключному матчі не програла Швейцарії, то в плей-офф потрапили б саме латиші, а не Фінляндія.

У першому періоді фіни обіграли канадців тільки за рахунком, і за рахунок вилучення в складі канадців. На третій хвилині Лехтер отримав вилучення, але канадці не змогли завдати жодного кидка в чисельній перевазі. Потім практично миттєво отримав вилучення Майерс, і Суомі відкрили рахунок у матчі в більшості. Палоло був виведений на кидок з середньої дистанції. Палоло потужно вистрілив, а Скрівенс не встиг зреагувати в протилежний кут - 0:1. Після пропущеної шайби, кленові листя прокинулися і володіли величезною перевагою, але Рінне на останньому рубежі був чудовий.

Дивись також: Удар російського хокеїста викликав струс мозку у суперника

У другому періоді Суомі в основному оборонялися, кленовим листям потрібно було атакувати, щоб виправити рахунок на свою сторону. На шостій хвилині дуже красивий гол закинула збірна Канади. Рід і Турріс красивою двоходовкою розірвали оборону Фінляндії, Кайл потужно кинув від синьої лінії в ближній кут, голкіпер не встиг зреагувати - 1:1. На досягнутому родоначальники хокею не зупинилися, через сім хвилин вдруге розписалися у воротах Рінне. Шайфлі після короткої комбінації в чужій зоні хльостко кинув, без шансів для фінського воротаря. У Суомі були моменти, але не дуже небезпечні, можна відзначити хороші кидки Саломакі, Хаула і Лехтері, але з їх пострілами впорався Раймер.

У третьому періоді ситуація перевернулася з ніг на голову. Вже на двадцять восьмій секунді заключного періоду Лехтеря зробив дивовижний пас на Хіетанена, який точним кидком без шансів для голкіпера, послав шайбу у сітку - 2:2. Канадці багато атакували, але ворота Рінне були на замку. В основному атаки кленового листя йшли через лівий борт.

У кінцівці періоду вболівальники почали скандувати "Шайбу! Шайбу!" і Суомі змогли подарувати їм цю радість. Канадці втратили шайбу в середній зоні і були покарані. Лехтеря віддав передачу в центр зони, а там вже Пакарінен кинув між щитків воротаря - 2:3.

Канада - Фінляндія 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

Шайби: 6:14 Палоло (Хіетанен, Лехтеря - більш.) - 0:1, 25:41 Турріс (Рід) - 1:1, 32:08 Шайфлі - 2:1, 40:28 Хіетанен (Лехтеря, Контіола) - 2:2, 56:52 Пакарінен (Лехтеря) - 2:3

Воротарі: Скрівенс - Рінне

Кидки: 37 - 26

Штраф: 6 - 12

Канада: Скрівенс (Раймер); Бієкса, Елліс, Геррісон, Райллі, Коберн, Гудбрансон, Майєрс; Турріс, Шенн, Юбердо, Ходжсон, Брауер, Рід, Монахан, Чімера, Маккинон, Уорд, Кадрі, Шайфлі, Барроуз.

Фінляндія: Рінне (Коскінен); Охтамаа, Ківісте, Каралахті, Мянтюля, мартіні, Хіетанен, Лаюнен; Йокінен, Лехтеря, Саломакі, Йормакка, Іммонен, Контіола, Палола, Т. Саллінен, Хаула, Хухтала, Комаров, Пакарінен, Е. Саллінен.

Нагадаємо, що раніше півфіналістами чемпіонату світу стала Чехія, яка в напруженому матчі переграла США, і збірна Росії, яка всуху переграла Францію.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хокей: Канада вибуває вже у чвертьфіналі