НХЛ плей-оф: Едмонтон скоротив відставання у серії

Корреспондент.net,  19 червня 2024, 09:12
0
871
Флорида не змогла зупинити Едмонтон у п'ятому матчі

Канадська команда вдруге обіграла Флориду і все ще залишає за собою шанси на здобуття Кубка Стенлі.

Флорида не змогла закрити серію з Едмонтоном і оформити чемпіонство в Національній хокейній лізі. Нагадаємо, до сьогоднішнього матчу "пантери" вели у серії 3:1, і приймаючи суперника на власному майданчику мали всі шанси на завоювання Кубка Стенлі.

Утім "нафтовики" були проти такого сценарію. У п'ятому матчі серії гості від самого початку захопили ініціативу і після двох періодів вигравали 4:2. В останній 20-хвилинці господарі кинули усі сили на те, аби відігратись і майже змогли це зробити.

Флорида забила шайбу і скоротила відставання до мінімуму, утім гол капітана Едмонтона Макдевіда у порожні ворота "пантер" остаточно поховав всі надії американської команди.

Канадці скоротили своє відставання у серії - 2:3, і наступний матч команди проведуть саме на майданчику "нафтовиків", у суботу 22 червня.

НХЛ. Плей-оф. 19 червня

Флорида - Едмонтон 3:5 (0:1, 2:3, 1:1)

Шайби: 05:30 Браун - 2 - 0:1, 21:59 Хайман - 15 (Бушар, Макдевід) - 0:2, 25:00 Макдевід - 7 (Фогеле, Бушар) - 0:3, 26:53 Ткачак - 6 (Родрігес) - 1:3, 31: 53 Перрі - 1 (Макдевід, Бушар) - 1:4, 32:08 Родрігес - 7 (Монтур, Беннетт) - 2:4, 44:04 Екман-Ларссон - 2 (Ткачак) - 3:4, 59:41 Макдевід - 8 - 3:5.

Рахунок у серії: 3:2

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp