Меморіал Забойника. Донбас вирвав перемогу над Зволеном в овертаймі

iSport.ua,  19 серпня 2016, 23:58
0
103

Команда Анатолія Степанищева здобула першу перемогу на передсезонному турнірі.

Вчора в першому матчі на турнірі «Меморіал Забойника», донецький Донбас поступився віце-чемпіону Білорусі солігорському Шахтарю з рахунком 4:7.

Сьогодні ж українська команда зустрілася зі словацьким клубом Зволен і здобула перемогу в овертаймі з рахунком 3:2. Вже рівно на другій хвилині зустрічі у Донбасу пройшла відмінна контратака, в якій Побєдоносцев повів шайбу від своїх воріт і з центру майданчика віддав в чужу зону на Большакова, який вийшов один на один і спокійно відправив снаряд у ворота Петрика - 0:1.

У другому періоді гра також вийшла цікавою і відкритою, але він залишився за господарями, які змогли відігратися. На екваторі другої двадцятихвилинки Лукаш Юрик кинув від правого борта і шайба рикошетом від щитка Царегородцева повільно перетнула лінію воріт - 1:1.

Третій період почався з атак словацької команди, яка змогла реалізувати свою ігрову перевагу. Далога в центральній зоні класно прокинув диск повз Єгорова та Толстушка, вийшов на побачення з воротарем донеччан і вколотив шайбу в сітку - 2:1. Але через кілька хвилин команда Анантолія Степанищева змогла відновити рівність в рахунку. Бондарєв віддав пас на Толстушка, який вистрілив від синьої лінії точно в кут воріт Петрика - 2:2.

В овертаймі все вирішилося завдяки видаленню в складі господарів майданчика. За дві хвилини до кінця часу Чердак від синьої лінії віддав пас на Толстушка, який перевів у праве коло викидання, звідки Бондарєв в дотик завдав класний результативний кидок під поперечину - 2:3.

Нагадаємо, що завтра донеччани проведуть заключний матч на турнірі проти словацької Детви. Початок матчу заплановано на 16:30.

Зволен - Донбас 2: 3 ОТ (0:1, 1:0, 1:1, 0:1)

Шайби: 2:00 Большаков (Побєдоносцев) - 0:1, 30:54 Юрик (Жилка, Клюфек) - 1:1, 43:51 Далога - 2:1, 46:48 Толстушко (Бондарєв - більш.) - 2:2, 63:10 Бондарєв (Толстушко, Чердак - більш.) - 2:3