ТМ. Україна програла у фіналі Кубка чотирьох націй

iSport.ua,  30 грудня 2016, 23:13
0
215

Юніорська збірна України програла в заключному матчі турніру молодіжного складу чеської Спарти.

Збірна України U-18 в буллітній серії поступилася у фіналі міжнародного турніру в Будапешті юніорського складу чеської Спарти з рахунком 2:3.

Нагадаємо, що вчора ці команди зустрічалися в рамках групового етапу і тоді перемога була за українцями з рахунком 5:3.

У перших двох періодах команди не змогли відкрити рахунок в матчі, залишивши всі голи на третю частину гри. У третьому періоді команди двічі обмінялися голами, але переможця так і не виявила. У складі чеської Спарти дубль оформив Войнар, а у нашої збірної результативні кидки на рахунку Фірсова та Козачука.

В овертаймі українці отримали правол на більшість, але своїм шансом не скористалися. У підсумку все вирішилося в серії післяматчевих буллітів, в якій чехи були більш щасливими.

Таким чином, чеська Спарта стала тріумфатором турніру «Кубок чотирьох націй». Збірна України посіла гідне друге місце, поступившись лише у фіналі змагань.

Україна U18 - Спарта U18 (Чехія) 2:3 Б (0:0, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 47:40 Войнар (Пшеничка, Чермак - більш.) - 0:1; 50:25 Фірсов (Матейченко, Пересунько) - 1:1; 54:20 Козачук (Ступак, Горлушко - більш.) - 2:1; 59:23 Войнар (Роушек) - 2:2

Вирішальний буліт: Шішолак

Кидки: 30 - 17

Штраф: 8 - 14

Україна: Оганаджян; Горлушко - Козачук, табашнікі - Бабчук, Фірсов - Савченко, Швачка; Ступак - Морозов - Чорний, Поліщук - Мороз - Батрин, Матейченко - Кривошапкин - Пересунько, Сереженко - Зік - Гуменюк